Dr. Serkan Aygin

Dr. Serkan Aygin

Dr.

Serkan AYGIN, İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi mezunudur. İstanbul Ünv Farmakoloji ve Vakıf Gureba Hastanesinde Dermatoloji Üzerine İhtisaslara Sahip olan doktor Serkan AYGIN, yine Vakıf Gureba Hastanesinde Dermatoloji ve saç hastalıkları polikliniğinde uzun yıllar görev yapmıştır.

2003 yılında kendi kliniğinde mikrogreft tekniğinin geliştirilmesi ile ortaya çıkan FUT operasyonlarını uygulamış, 2005 yılı itibari ile son yöntem ve teknik olan FUE operasyonlarını kendi kliniğinde binlerce hastaya uygulamaya devam etmektedir.

DR Serkan AYGIN gelişen tekniklerin takiplerini araştırarak, binlerce hasta tecrübesi ve deneyimi ile çalışmalarına devam etmektedir. Dr. Serkan AYGIN mini-micro grefting ve foliküler ünite ekstraksiyonu (FUE) teknikleri ile ismini duyurmuştur. Yoğun yurt içi hasta potansiyeline sahip olduğu gibi, yurt dışı hasta potansiyeli ile de ismini geniş kitlelere duyurmakta, koşulsuz hasta memnuniyeti ve yüksek operasyon kalitesi ile faaliyet gösterme çabasını sürdürmektedir.
Doktor Serkan AYGIN , ülkemiz dışında, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuveyt, Katar, Suudi Arabistan, İtalya, İsviçre, Almanya, Lübnan, Yunanistan, Bahreyn, Umman, İngiltere, İsveç, Hollanda, Ürdün ve Irak gibi ülkelerde de çok sayıda hasta potansiyeline sahip bir doktor olarak tanınmaktadır.Kliniğimizde saç ekimi operasyonu cerrahi işlemin uygulanmadığı Fue tekniği ile gerçekleştirmektedir.

İletişim Formu